Янукович хоче виступити з останнім словом у суді, але пізніше

23.10.2018, 13:52
Янукович хоче виступити з останнім словом у суді, але пізніше - Фото
Виктор Янукович (фото - скриншот видео)

Екс-диктатор сказати останнє слово, але засідання попросив перенести

Обвинувачений в державній зраді екс-президент України Віктор Янукович виявив бажання вимовити останнє слово в суді по відеозв'язку. Про це сказав його адвокат Олександр Горшинський під час засідання Оболонського суду.

Однак Янукович попросив перенести засідання, оскільки хоче, щоб його адвокат знаходився поруч з ним і "надавав правову підтримку", а для цього останньому потрібно отримати дозвіл на роботу в Росії. Це, за словами прокурорів, може зайняти до чотирьох місяців.

Сторона звинувачення також зазначила, що Януковичу можуть надати правову допомогу інші його адвокати - Віталій Сердюк та Ігор Федоренко.

Прокурори надали суду роздруківки з реєстру іноземних адвокатів РФ, в яких йдеться про те, що Сердюк і Федоренко мають право надавати правову допомогу на території РФ. Однак головуючий суддя Владислав Дев'ятко відмовився долучити ці роздруківки до матеріалів справи через те, що прокурори їх не зареєстрували.

12 жовтня Оболонський районний суд Києва дав адвокатам ще дев'ять днів на завершення дебатів, знову відклавши останнє слово Януковича до 23 жовтня.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами