RU

Янукович досі не зустрівся з матір'ю Гонгадзе

18.06.2010, 09:40

Адміністрація Президента досі не організувала зустріч Лесі Гонгадзе з главою держави Віктором Януковичем, як обіцяла особисто заступник глави адміністрації Ганна Герман. Про це повідомляє "Deutsche Welle", посилаючись на слова Л.Гонгадзе.

"Я думала, зустріч з главою держави буде організована оперативно, враховуючи блискавичну реакцію Адміністрації Президента на мою пропозицію... Вже пройшли майже два тижні відтоді, коли пані Герман мені обіцяла. Як я розумію, або у Президента немає часу, або у Герман - можливості це зробити. Крім того, я зверталася до омбудсмана Ніни Карпачевої ще місяць тому, щоб вона допомогла організувати зустріч з Медведьком (Генпрокурором, - ред.). Я вже хочу поставити крапку в цій справі", - сказала Л.Гонгадзе.

За її словами, вона хотіла запропонувати Президенту і Генеральному прокурору України компроміс - поховати "таращансківське тіло" як "непізнану особу", залишивши при цьому свою письмову заяву про сумніви щодо його ідентифікації.

Нагадаємо, вчора О.Медведько, коментуючи результати експертизи, заявив журналістам: знайдені у Белоцерківському районі людські останки належать загиблому журналісту Георгію Гонгадзе. "Ми отримали відповідь позитивну", - зокрема зазначив він.

Генеральна прокуратура України обіцяє оголосити про завершення слідства у справі про вбивство журналіста у серпні поточного року.

8 червня Г.Герман заявила, що Адміністрація Президента готова посприяти Лесі Гонгадзе і спробує організувати її зустріч з В.Януковичем. "Відразу після повернення Президента із закордонного відрядження я буду з ним про це говорити. І я переконана, що Президент вислухає пані Лесю Гонгадзе і зробить все необхідне, щоб просунути розслідування у справі Георгія", - обіцяла вона.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини