RU

Янукович до кінця тижня може звільнити двох віце-прем'єрів

04.10.2010, 11:40
Янукович до кінця тижня може звільнити двох віце-прем'єрів - Фото
f6b4aaefc0662ef4ad5bc0f6e4eaa989.jpg

Янукович до кінця тижня може звільнити двох віце-прем'єрів

Вже до кінця поточного тижня Президент України Віктор Янукович, керуючись Конституцією 1996 року, може звільнити двох віце-прем'єр-міністрів. Про це журналістам на брифінгу заявив Міністр юстиції Олександр Лавринович.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Лавринович нагадав, що, згідно з Конституцією 1996 року, до складу Кабінету Міністрів належать Прем'єр-міністр, перший віце-прем'єр, три віце-прем'єри і міністри. "Оскільки у нас зараз трохи не збігається це число, а оскільки це компетенція виключно Президента, я впевнений, що протягом цього тижня Президент України виконає рішення Конституційного Суду, і склад Кабінету Міністрів буде приведений у відповідність до чинної Конституції", - сказав він.

За його словами, для скорочення віце-прем'єрів Президенту не потрібне узгодження з Кабміном або Верховною Радою.

О.Лавринович не знає, хто саме буде звільнений: "Думаю, це відомо виключно Президентові України".

Нагадаємо, зараз у Кабміні п'ять віце-прем'єрів: з питань Євро-2012 Борис Колесніков, із силових питань Володимир Сивкович, з питань АПК Віктор Слаута, з питань економіки Сергій Тігіпко і з питань регіональної політики Віктор Тихонов.

30 вересня Конституційний Суд України скасував політреформу і поклав на органи влади обов'язок привести свої нормативно-правові акти у відповідність до Конституції від 1996 року в редакції, яка існувала до внесення змін від 8 грудня 2004 року.

Олександр Лавринович: біографія та добірка новин>>>
Політреформа-2004: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини