RU

Янукович їде у Геленджик на економічний форум

04.10.2010, 10:40

4 жовтня 2010 року глава української держави Віктор Янукович за запрошенням Президента Росії Дмитра Медведєва здійснить робочий візит у місто Геленджик Краснодарського краю Російської Федерації для участі у першому Українсько-російському міжрегіональному економічному форумі.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента, то захід організовується на виконання домовленостей, досягнутих главами обох держав під час зустрічі 21 квітня 2010 року в Харкові, а також третього засідання Українсько-російської міждержавної комісії.

Планується, що учасники форуму, - керівники міністерств і відомств України і Росії, керівники регіонів двох держав, представники бізнес-структур - обговорять дійові механізми поглиблення українсько-російських міжрегіональних зв'язків, зокрема питання спільної реалізації великих інфраструктурних проектів.

У Геленджику передбачається обмін думками щодо перспектив спорудження транспортного мостового переходу через Керченську протоку, будівництва швидкісної автомобільної дороги Москва-Харків-Сімферополь, об'єктів транспортної, спортивної, туристичної інфраструктури в рамках підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року в Україні і зимових Олімпійських ігор 2014 року в Сочі. Особлива увага буде приділена питанням транспортних коридорів, розвитку кооперації, спрощенню процедур ліцензування і оформлення дозвільних документів для здійснення експортно-імпортних операцій.

У межах роботи форуму відбудеться зустріч Президента України із Президентом Російської Федерації, під час якої В.Янукович збирається обговорити зі своїм колегою широкий спектр двосторонніх відносин, насамперед стан і перспективи торгово-економічної співпраці. Крім того, буде продовжено діалог, який президенти почали у Глухові 17 вересня, щодо прикордонної співпраці, і почасти - питань облаштування пунктів пропуску через кордон і вдосконалення процедур її перетину.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини