RU

Янукович дав місяць на скорочення управлінського апарату

13.10.2010, 17:10

Президент України Віктор Янукович доручив Комітету з економічних реформ у місячний термін відпрацювати питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади і усунення дублювання їхніх повноважень. Відповідний Указ N953/2010 глава держави підписав сьогодні, 13 жовтня у зв'язку з рішенням Конституційного Суду про скасування політреформи.

Крім того, Президент доручив Комітету забезпечити скорочення управлінського апарату і витрат на його утримання.

"Це принципова позиція Президента. Скорочення станеться істотне, і таким чином будуть зекономлені значні ресурси у бюджеті як 2010-го, так і 2011 років", - пояснив, коментуючи Указ, глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін.

Членам Кабміну і керівникам центральних органів виконавчої влади В.Янукович доручив продовжувати виконувати обов'язки на посадах і діяти відповідно до Конституції. Крім того, Кабмін має підготувати законопроекти про приведення законодавчих актів відповідно до Основного Закону 1996 року і подати їх для невідкладного внесення Президентом у парламент.

Нагадаємо, 30 вересня Конституційний Суд скасував політреформу і поклав на органи влади обов'язок привести свої нормативно-правові акти у відповідність до Конституції від 1996 року в редакції, яка існувала до внесення змін від 8 грудня 2004 року.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Політреформа-2004: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини