RU

Янукович дає новій коаліції 100 днів

15.12.2008, 09:24

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович не має на меті дестабілізувати ситуацію в країні. Так В. Янукович прокоментував обіцянку вивести народ на вулиці після закінчення 100-денного терміну після утворення у Верховній Раді нової "помаранчевої" коаліції, передає радіо "Свобода".

Фракція Партії регіонів, за словами В. Януковича, не увійшла до складу коаліції, оскільки інші не підтримали їхніх принципів.

Опозиція не вірить, що більшість, що є в парламенті зможе реалізувати антикризову програму, тому екс-прем'єр висловився проти обрання у Раді наступного Президента.

Нагадаємо, 9 грудня депутати обрали В. Литвина спікером і оголосили про створення нової коаліції. За кандидатуру В. Литвина віддали голоси 3 представників Партії регіонів, 154 депутати від БЮТ, 40 - від НУНС, 27 комуністів і 20 депутатів від Блоку Литвина.

Однак, після цього на сайті НУНС було розміщено заяву про те, що фракція "Наша Україна - Народна самооборона" не схвалювала тексту коаліційної угоди про створення більшості У складі НУНС, БЮТ і Блоку Литвина.

"Текст коаліційної угоди трьох фракцій без узгодження з фракцією підписав заступник лідера фракції НУНС Борис Тарасюк", - було сказано в заяві.

Таким чином, офіційно коаліції наразі немає.

Віктор Янукович: біографія і добірка новин >>>

Коаліціада-2008: добірка новин >>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини