RU

Янукович бачить в собі і в Путіні гарантів українсько-російської любові

21.11.2008, 10:50

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович вважає, що його політсила і "Єдина Росія", "як найвпливовіші політичні сили в двох країнах", будуть виступати гарантом стабільності відносин між Україною і Росією.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, після закінчення роботи X з'їзду партії "Єдина Росія" В.Янукович провів двосторонню зустріч з головою "Єдиної Росії" Володимиром Путіним. Під час зустрічі обговорювалися перспективи подальшого розвитку співпраці двох партій, зокрема, наповнення якісно новим змістом договору про співпрацю між Партією регіонів і Всеросійською партією "Єдина Росія".

Під час зустрічі, "регіонал" наголосив, що Партія регіонів і "Єдина Росія" виступатимуть гарантом стабільності відносин між Україною і Росією. "Як провідні політичні сили в своїх країнах, ми активно підтримували і підтримуємо контакти з метою впливати на політику наших держав, з метою поглиблення відносин стратегічного партнерства Росії і України, а також розширення економічної кооперації", - зазначив політик.

Крім того, під час зустрічі сторони торкнулися питання необхідності відновлення "традиційно добросусідських відносин між Україною і Росією", а також питання взаємодії і координації зусиль, спрямованих на подолання наслідків економічної кризи.

Нагадаємо, вчора В.Янукович поїхав до Москви з метою взяття участі в X з'їзді російської політичної партії "Єдина Росія".

Досьє на Віктора Януковича >>>

Досьє на Володимира Путіна >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини