RU

Ян Табачник розказав все, що думає про політику, Януковича та Ахметова

07.08.2008, 13:02

Народний депутат від Партії регіонів Ян Табачник ніколи не прагнув бути політиком. За його словами, він хоче піти з політики "з такою ж чистою совістю, з якою туди прийшов". Про це політик заявив під час чат-конференції, що проходить на "Главреді".

Зокрема, відповідаючи на питання про те, для чого йому "така брудна справа, як політика", Я. Табачник відповів: "Я ніколи не прагнув бути політиком і в перші десять днів, коли я прийшов у парламент, я як людина самокритична задавав собі питання: що тобі тут треба? Що ти тут робиш?"

Водночас, нардеп додав, що через десять днів він почав задавати собі питання: "хто вони такі, що вони тут роблять?" "І що я можу зробити хорошого? Якщо цікаво, то у мене є список добрих справ до того, як я став депутатом, і після того, як я став депутатом. Я хочу піти з політики з такою ж чистою совістю, з якою туди прийшов", - наголосив Я. Табачник.

Водночас, питання про те, до якої групи входить парламентар – Р. Ахметова чи В. Януковича, "регіонал" прокоментував таким чином: "Мені це нагадує дитяче питання: кого ти більше любиш – тата чи маму? Справа в тому, що Янукович і Ахметов були моїми друзями ще до того, як я прийшов в політику, і залишаються ними і до сьогодні. Думаю, що так і буде надалі", - спрогнозував Я. Табачник.

Досьє на Яна Табачника >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини