RU

Ялинка Ющенка пішла з аукціону за $3 тис.

25.12.2009, 12:00

Новорічна ялинка Віктора Ющенка, прикрашена за старовинними народними традиціями і яка має назву "Гармонія", була продана на аукціоні "Бал президентських ялинок" за найвищою ціною, порівняно з іншими кандидатами, - $3 тис. Святковий лот купив Антон Клименко - політик і бізнесмен з Донецька, лідер донецької "Нашої України". Він також придбав сталеву ялинку від Сергія Тігіпка, продану за $2,5 тис.

Як повідомляє офіційний сайт В.Ющенка, ялинка Юлії Тимошенко стала третьою за вартістю і пішла за $1,1 тис.

Новорічне дерево від Президента на аукціоні представляла народний депутат Оксана Білозір. Розповідаючи про концепції її створення, вона звернула увагу на те, що у центрі ялинки розміщена лялька-мотанка, яка тримає у руках двох дітей і символізує оберіг кожної сім'ї. "Також на деревці є раритетні іграшки, які прийшли до нас більш ніж з пятитисячної давності. Ще трипільці робили такі іграшки з пшеничного борошна у вигляді фігурок тварин. Вони малесенькі, а коли висихають - робляться твердими як камінчики і таким чином передаються з покоління у покоління. Їх робила бабуся із Сумщини, якій 85 років", - зазначила народний депутат, додавши, що ялинку також прикрашають солом'яні зірки, свіжі яблука та груші, цукерки і бублики.

Президентське дерево А.Клименко збирається поставити в офіси своєї компанії.

Загалом на аукціоні було продано десять президентських ялинок. Ялинка Олександра Мороза продана за $700, Юрія Костенка - за $600, Арсенія Яценюка - $500, Петра Симоненка - $400, Інни Богословської і Сергія Ратушняка - $300, Василя Противсіха - за $200.

Цікаво, що ялинки кандидатів у президенти продавали не за національну валюту - гривні, а за долари.

За задумом організаторів "Бала президентських ялинок" - видавництва "Інтернешнл Медіа" - кошти з продажу підуть у дитячий будинок "Діти о.Михаіла" (Чернівецька обл.), в якому проживають 270 дітей.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини