RU

Якщо репресії Україні триватимуть, будуть наслідки - Більдт

10.02.2014, 15:34
Якщо репресії Україні триватимуть, будуть наслідки - Більдт - Фото
Карл Більдт (фото - sverigesradio.se)

Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт заявляє, що особливого прогресу в політичному діалозі в Україні не відбулося, а якщо ще будуть випадки насильства, то обов'язково будуть наслідки. Про це він сказав перед початком Ради міністрів закордонних справ у Брюсселі.

Відзначивши як позитив скасування законів від 16 січня і відставку уряду, міністр закордонних справ Швеції зазначив, що при цьому політичний діалог особливо не просунувся.

"Якщо репресії триватимуть і надалі, або будуть зафіксовані якісь значні репресії, або насильство, то тоді будуть наслідки. Ми вже про це говорили раніше і все залежить від того, що станеться. Тоді пакет надзвичайно репресивних законів було скасовано. Це було добре. Також ми спостерігали відставку уряду і це теж добре. При цьому політичний діалог особливо не просунувся", - сказав Карл Більдт.

Нагадаємо, сьогодні верховний представник ЄС з зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон сказала, що Європейський Союз разом з іншими країнами та міжнародними інститутами готовий допомогти Україні в налагодженні діалогу для виходу з політичної кризи, а також проведення економічних реформ.

Джерело
: УНН 

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини