RU

"Який вам потрібен президент?". Емоційний монолог Зеленського

10.10.2019, 14:01
Володимир Зеленський (фото - president.gov.ua)

Президент Володимир Зеленський проти референдумів по кожному питанню, яке входить в його компетенцію, і просить не ставити його "на шпагат". Про це він заявив сьогодні в ході прес-марафону.

Говорячи про мінські угоди, він зазначив, що в них прописано "відведення ще деяких... ви знаєте, яке ми не можемо собі дозволити". "Що з цим робити? А там підписали люди ту людину, яка зараз ходить і говорить: ай-ай-яй. Я як Ван Дамм в такому конкретному шпагаті перебуваю. Було б три ноги - на три мене б посадили. Тому я роблю те, що можу, в цих рамках, відводжу там, де можу забезпечити безпеку", - сказав він.

Читайте також: Тріщини під ногами. Володимир Зеленський завів Україну на тонкий лід

"А коли мені скажуть, що далі, будь ласка, Володя Зеленський, далі по Мінську йди, я в той момент прийду до вас і скажу: а зараз, шановне товариство, давайте сядемо всі разом на цей шпагат і разом будемо відповідати за кожне життя, яке ми зараз втрачаємо або можемо потім втратити. Ось як це буде. Я готовий приймати рішення. Але як тільки я приймаю рішення, мені кажуть: чого ти зі мною не поспілкувався? Як тільки я приймаю рішення - як ти міг віддати Цемаха? Я приймаю рішення, я тому і президент. Тому тих людей в тих умовах я і повернув додому. Так, це складне рішення, так, не всіма в світі підтримано. Але я готовий такі рішення приймати", - підкреслив Зеленський.

Читайте також: Хроніка прес-марафону Зеленського: все найцікавіше і найважливіше

"Але якщо мене садити на шпагат кожен день, то я буду звертатися до суспільства, і ви отримаєте президента, який буде говорити вам: разом сідаємо, по кожній людині (я вибачаюсь перед паном  Сенцовим), у нас там Цемах, у нас там Сенцов - ну шо, референдум? Референдум! Ще три місяці. Добре. далі. Клих - референдум? Референдум. Поїхали! Хто там далі? Моряки. Референдум? Референдум. Всі говорять: моряки - це не ви, це рішення суду. Добре, але чому після рішення вони не були повернуті? Я не кажу, що це я сам, але я хоч щось зробив чи ні, і все це пшик? Тому потрібно вирішити, якого президента хоче Україна. Ви мене обрали. Ви хочете якого? Щоб після кожного слова розповідати, кого і як я буду переодягати, щоб всі були? " - заявив президент, підкресливши, що не має права розкривати всі карти, щоб не підігравати ворогові.

"Так що мені робити? Хто я з моїми хлопцями? Я президент, я стратег або я комунікатор між тим, чого хочуть наші люди, і чого не хочуть наші люди. Хто я? Тому якщо я відчуваю, що можу це зробити і що це очікування людей, я роблю. Якщо я відчуваю, що це призведе до війни, я сумніваюся, тому що розумію, чим ризикую. Не собою, а людьми", - підкреслив президент. "Якби на моєму місці був просто дурник, який з розуму з'їхав, і підписав би: та, нам пофіг на Донбас, на Маріуполь - ми б з вами віддали їх? Ніхто б нічого не віддав, ми б там стояли і не віддавали свою землю і територію. Я хочу, щоб мені дали можливість, мені дали мандат, і я хочу бути не в розтяжці, а бути нормальним, сильним президентом. а послабляти мене різними акціями не треба, просто не треба", - підсумував він.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини