RU

Якименко призначений головою СБУ за відданість, - Турчинов

10.01.2013, 12:15
Якименко призначений головою СБУ за відданість, - Турчинов - Фото
Олександр Турчинов
Новий голова СБУ Олександр Якименко призначений за принципом відданості президентові України. Про це сьогодні, коментуючи це призначення, заявив заступник голови партії Батьківщина, народний депутат Олександр Турчинов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ Турчинов підкреслив: "Посади в Україні при цій владі розподіляються за одним критерієм - відданості президентові. Це один критерій. Тож не дивно, що у нас дві третини посад займають представники донецького регіону. В донецькому регіоні також є фахівці, але водночас вибір йде за одним критерієм - відданість президенту, а не відданість Конституції, законам і Україні".

Нагадаємо, вчора президент Віктор Янукович  змінив голову Служби безпеки України: звільнив з цієї посади Ігоря Калініна і призначив Олександра Якименка - колишнього першого заступника голови СБУ - начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю центрального управління СБУ.

Спостерігачі вважають Якименко представником Сім'ї - найближчого оточення президента Януковича. За даними ЗМІ, останнім часом Якименко тісно спілкувався з сином президента Олександром Януковичем. У зв'язку із цим йому пророкували посаду голови Державної митної служби, але цього не сталося. У лютому минулого року Якименка розглядали в якості кандидата на посаду голови Служби безпеки України, але тоді схема відповідальності в СБУ була розписана інакше: за інформацією ЗМІ, Калініну відійшли стратегічні питання безпеки, а курирувати економіку і забезпечувати врахування інтересів Сім'ї повинен був Якименко.

Досьє на Олександра Турчинова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини