RU

Які партії пройшли б в Раду в середині березня - опитування

19.03.2019, 12:56
Які партії пройшли б в Раду в середині березня - опитування - Фото
Верховная Рада (фото - Евгений Пилипенко / LIGA.net)

Якби вибори до Верховної Ради проходили минулого тижня, то парламентський рейтинг очолила б партія Слуга народу, яку підтримують 22,4% тих українців, хто визначився і має намір голосувати. Про це свідчать результати опитування соцгрупи Рейтинг.

Батьківщину підтримують - 19,1%, Блок Петра Порошенка Солідарність - 15,8%, Опозиційна платформу За життя  - 10,2%, Громадянську позицію - 7,9%, Радикальну партію - 6,1%, Свободу - 3,6%, Опозиційний блок і Самопоміч - по 3,2%. Решта партій мають підтримку менше 2%.

Фото: ratinggroup.ua

Соціологи відзначили, що майже чверть не визначились з вибором партії. "За останній місяць лідируючі позиції зміцнилися. В динаміці найбільше додала Громадянська позиція і БПП Солідарність. Втрати зазнала Самопоміч", - уточнили соціологи.

Опитування проводилося серед 2500 респондентів від 18 років і старше з 9 по 15 березня 2019 року. Метод - формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження становить не більше 2%.

За підсумками опитування КМІСу, якби вибори в Раду проходили в середині лютого, з тих, хто визначився, найбільше українців (22,7%) проголосували б за Слугу народу.

На другому місці - Батьківщина, за неї готові проголосувати 16,9% респондентів, на третьому - БПП - 16,2%.

11,4% українців проголосували б за партію Опозиційна платформа За Життя, 6% - за партію Громадянська позиція, 5,7% - за  Радикальну партію Олега Ляшка. Таким чином, п'ятивідсотковий бар'єр подолали б шість партій.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини