RU

Якби голосували зараз: у Раду проходять сім партій - опитування

08.08.2018, 15:51
Якби голосували зараз: у Раду проходять сім партій - опитування - Фото
Фото: iStock Global Images/Ukraine

Якби парламентські вибори проходили в найближчу неділю, на них би точно пішли 46% українських виборців. Такі результати нового соціологічного дослідження від групи Рейтинг.

Кожен четвертий виборець швидше збирається голосувати, ніж ні.

19,5% тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором, готові віддати свій голос за БатькІвщину. На другому місці - партії Опозиційний блок, Громадянська позиція і Слуга народу. За них готові голосувати близько 11%.

Ще 7,2% хочуть підтримати партію За життя, за Радикальну партію свій голос готові віддати 7%, БПП Солвдарность підтримують 6,5%, Самопоміч - 4,3%, ВО Свобода - 4,1%, Аграрну партію - 2,5 %.

Майже кожен шостий виборець не визначився з вибором.

Опозиційний блок і За життя підтримують в основному в південних і східних регіонах, а Громадянську позицію - в західних і центральних областях.

Відзначається, що за партію Слуга народу більше готова голосувати молодь, а Батьківщину, Оппоблок, Громадянську позицію, За життя і БПП підтримують респонденти середнього і старшого віку.

Згідно з опитуванням, якби вибори президента відбулися на початку серпня 2018 року, на них перемогла б лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко: за неї готові проголосувати 17,7% тих опитаних українців, хто збирається йти голосувати і вже визначився з вибором.

Опитування проведене 20 липня - 3 серпня 2018 року серед 2000 українців від 18 років і старше методом особистого формалізованого інтерв'ю. Похибка - не вище 2,2%.

Згідно з опитуванням КМІС, проведеного в травні цього року, 21,6% респондентів проголосували б за партію Всеукраїнське об'єднання Батьківщина, 15,9% - за партію Громадянська позиція.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини