Як зміниться платня військовослужбовців ЗСУ: інфографіка

28.01.2016, 16:48
Як зміниться платня військовослужбовців ЗСУ: інфографіка - Фото
512358e9744ce5d75dc9f78de35d8407.jpg
У Генеральному штабі Збройних Сил України вирішили продемонструвати, яким чином змінитися грошове забезпечення українських військовослужбовців у порівнянні з минулим роком. Це відомство показало в інфографіці, яка була опублікована в  Twitter Генерального штабу.

Після підвищення оклади військовослужбовців за контрактом будуть складати: стрілок - 7 тис грн (зараз 2341 грн), командир відділення - 8 тис грн (зараз 2837 грн), командир взводу - 9,5 тис грн (3801 грн), командир роти - 11 тис грн (5096 грн), командир батальйону - 13 тис грн (5664 грн), командир бригади - 16 тис грн (в даний час 6501 грн).

Як зміниться платня військовослужбовців ЗСУ: інфографіка

Як зміниться платня військовослужбовців ЗСУ: інфографіка

Як зміниться платня військовослужбовців ЗСУ: інфографіка

Нагадаємо, 20 січня на засіданні уряду міністр оборони України Степан Полторак   заявив, що наприкінці січня - у лютому почнуть діяти нові розміри грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України.

Довідка
ЛІГА.net: грошове забезпечення співробітників всіх силових відомств складається з чотирьох основних положень: окладу за посаду, окладу за звання, надбавки за вислугу років та додаткових видів грошового забезпечення, що включають всілякі надбавки, доплати і премії.

Читайте також: Як змінилися зарплати українських військових за півтора року війни

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю