Як Україна буде зближуватися з ЄС: прогноз Порошенка

07.09.2017, 13:33
Як Україна буде зближуватися з ЄС: прогноз Порошенка - Фото
Петро Порошенко (фото - ЕРА)

Український кордон на сході де-факто стане східним кордоном Європейського Союзу ще до того, як буде де-юре оформлено членство країни в ЄС. Такі міркування в рамках щорічного послання про внутрішнє і зовнішнє становище України озвуив у парламенті президент Петро Порошенко.

"У червні на саміті Україна-ЄС українська сторона внесла на розгляд керівництва Європейського Союзу нові ініціативи щодо нашого бачення стратегічної довгострокової співпраці. Це асоціація з Шенгенською зоною, приєднання до митного та енергетичного союзів ЄС, вступ в силу рішення про спільний авіаційний простір та єдиний цифровий ринок", - перерахував він.

На думку глави держави, реалізація цих ініціатив "фактично перетворить східні кордони України на вже східні кордони ЄС ще до того, як ми де-юре приєднаємося до Євросоюзу".

"Внаслідок такої стратегії ми повинні максимально наблизитися до критеріїв членства в Євросоюзі. Україна буде секторально інтегрована з ЄС майже як будь-яка інша країна Євросоюзу", - сказав він, додавши, що тоді питання про членство України буде "лише формальним питанням часу".

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю