RU

"Як Саакашвілі з дому виганяли": карикатура Deutsche Welle

27.07.2017, 14:48
Міхеіл Саакашвілі
Сьогодні, 27 липня, в Адміністрації президента підтвердили, що Петро Порошенко позбавив Міхеіла Саакашвілі українського громадянства на підставі рекомендацій комісії з питань громадянства. Остання підтримала відповідне клопотання Державної міграційної служби, яка нібито привела "переконливі факти" надання екс-громадянином Грузії "недостовірної інформації при оформленні заяви".

"Як Саакашвілі від Порошенка проти своєї волі пішов", - йдеться в коментарі агентства
Deutsche Welle  до карикатури авторства Сергія Йолкіна.

"Як Саакашвілі з дому виганяли": карикатура Deutsche Welle

Ілюстрація: Сергій Йолкін / DW

26 липня 2017 року ЗМІ з'явилася інформація про нібито позбавлення Саакашвілі українського громадянства "через внесення в анкету помилкових даних". LIGA.net не отримала офіційного підтвердження цієї інформації. У прес-службі Саакашвілі спростували повідомлення про позбавлення політика українського громадянства.

Пізніше Державна міграційна служба опублікувала повідомлення про процедуру розгляду "матеріалів по Саакашвілі" під заголовком "Президентом України видано указ про втрату громадянства України". При цьому в тексті повідомлення прямо не говориться про те, що Саакашвілі позбавлений українського громадянства.

Читайте також: Міхеіл Саакашвілі, невидимий указ Порошенка і філософський камінь

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини