RU

Які партії витрачають на рекламу найбільше: інфографіка

05.10.2015, 14:50
Які партії витрачають на рекламу найбільше: інфографіка - Фото
Фото: media-prostor.com.ua
Громадська організація Комітет виборців України (КВУ) опитала більше 60 експертів з 24 областей України і Києва за видатками політичних партій на передвиборну кампанію. Інфографіка з результатами опитування опублікована на сайті КВУ.

Експертна оцінка заснована на кількості білбордів, сіті-лайтів, друкованих матеріалів, агітаційних наметів, сувенірної продукції, публічних заходів, організованих на підтримку політичної сили.

Згідно з результатами дослідження, в центрі і на півночі України (Вінницька, Черкаська, Полтавська, Кіровоградська, Київська, Житомирська, Сумська та Чернігівська області) найбільше витратили партії Блок Петра Порошенка Солідарність і Укроп. На заході (Івано-Франківська, Закарпатська, Рівненська, Львівська, Чернівецька, Тернопільська, Волинська, Хмельницька області) лідерами за видатками стали партії БПП Солідарність і ВО Свобода. У південних областях України (Запорізька, Одеська, Херсонська, Миколаївська) найбільш помітна кампанія партій Опозиційний блок і Наш Край. На сході України (Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Харківська області) партії Відродження, Наш край і Опозиційний блок сумарно витратили за звітний період удвічі більше, ніж інші.

У Києві за видатками на передвиборну кампанію, за даними КВУ, лідирують партії Рух за реформи, Укроп і БПП Солідарність.

Натисніть для збільшення

Які партії витрачають на рекламу найбільше: інфографіка

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини