RU

Як Зеленський буде набирати міністрів і заступників - Данилюк

11.05.2019, 09:57
Як Зеленський буде набирати міністрів і заступників - Данилюк - Фото
Олександр Данилюк (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Кандидат на топ-посаду при президентові Володимиру Зеленському - в АП, МЗС, СБУ, ГПУ, РНБО і так далі - повинен буде пройти кілька співбесід, отримати оцінку по набору критеріїв, причому всі інтерв'юери повинні будуть його затвердити. Тільки потім він може розраховувати на крісло, заявив радник обраного президента Олександр Данилюк, інтерв'ю з яким читайте сьогодні на LIGA.net.

Ідея полягає в тому, що Зеленський формує "номінаційний комітет" з трьох-п'яти ключових членів команди, які розглядають претендентів по ряду заздалегідь певних критеріїв; в результаті повинно бути прийнято бажано консенсусне рішення і дана розгорнута рекомендація президенту для прийняття остаточного рішення.

На першому етапі потрібно відібрати "дуже багато" людей - десятки, каже екс-глава Мінфіну за Петра Порошенка.

"Але не варто думати, що всіх одразу поміняємо. Наполягаю, щоб призначені міністри і глави відомств самі вибирали собі заступників, а не так, як Петро Олексійович мені хотів нав'язати заступників в Мінфін", - пояснив він.

За словами Данилюка, якщо в команді Зеленського почнуться договорняки, квоти, списки, то "якісні люди у владу не підуть".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини