RU

Як російські канали висвітлюють українські вибори - дослідження

15.07.2019, 15:59
Як російські канали висвітлюють українські вибори - дослідження - Фото
Рабинович, Медведчук, Бойко

У червні-липні 2019 року найчастіше з українських партій, що беруть участь в парламентських виборах, російські федеральні телеканали висвітлювали діяльність Опозиційної платформи - За життя. Про це з посиланням на дані "Медіалогії" повідомляє  Російська служба ВВС.

Опозиційній платформі - За життя російські телеканали присвятили 450 сюжетів. Сюжети стосувалися зустрічі лідерів партії з російським прем'єром Дмитром Медведевєм і звільнення чотирьох українських заручників.

Партіям Слуга народу та Європейська солідарность були присвячені по 150 сюжетів.

Слугу народу згадували в зв'язку з її з'їздом, електоральним потенціалом і падінням рейтингів. Європейську солідарність - в зв'язку з діяльністю Петра Порошенка.

Про Батьківщину  російські телеканали випустили в ефір 80 сюжетів, про  Голос - 43 сюжету.

Серед лідерів партій Порошенко найчастіше згадувався на російських телеканалах - понад 800 сюжетів.

На другому місці -  Віктор Медведчук, якому присвятили майже 300 сюжетів.

Юлії Тимошенко російські канали присвятили 101 інформаційний сюжет. Главі партії Слуга народу Дмитру Разумкову - 17 сюжетів, Святославу Вакарчуку - 23 сюжети.

Згідно з останніми даними Центру Разумкова, якби дострокові парламентські вибори проходили в період з 5 по 11 липня, в Раду пройшли б п'ять партій, причому Слуга народу зібрала б більше 40% голосів тих українців, які визначилися з симпатіями і збираються голосовати.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини