В'язневі РФ Грибу заборонили купувати собі необхідні ліки

04.06.2018, 13:27
В'язневі РФ Грибу заборонили купувати собі необхідні ліки - Фото
Павло Гриб (фото - Iгор Гриб/Facebook)

Російська влада заблокувала переказ коштів на рахунок викраденого ФСБ і незаконно утримуваного в РФ українця Павла Гриба, через що він не може купити собі ліки і чисту питну воду. Про це у себе в Facebook розповів його батько Ігор Гриб.

За його словами, від адміністрації СІЗО, де утримують Павла, "довго вимагали дозволити йому за власні кошти купувати життєво необхідні ліки і продукти харчування".

"І ось новий хід російської сторони. Така інформація отримана за підсумками відвідування Павла в СІЗО-5 м. Краснодар українськими консулами минулого тижня... Інше слово, як "знущання", важко підібрати. Як витримає хворий організм після 9,5 місяців утримання відсутність ліків і звичайної чистої питної води (можна придбати в СІЗО) - невідомо", - пише отець в'язня РФ.

24 серпня 2017 року 19-річного Павла Гриба на території Білорусі викрали спецслужби РФ; пізніше українця перевезли в СІЗО Краснодара. Він поїхав в Гомель на зустріч з росіянкою, з якою познайомився в соцмережі. У РФ його звинуватили "в підготовці теракту".

21 березня батько в'язня заявив, що Гриб знаходиться в повній ізоляції від світу і під постійним психологічним тиском з боку ФСБ.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю