RU

"Вважаю, що захищаю Україну". Зеленський – щодо останньої хвилі санкцій РНБО

20.05.2021, 13:18
Володимир Зеленський (скриншот із відеозапису)

Санкції Ради національної безпеки і оборони проти певних громадян України, які ця структура почала накладати в 2021 році, – заради захисту країни. Про це на пресконференції за результатами двох років при владі заявив президент Володимир Зеленський, відповідаючи на відповідне запитання журналіста LIGA.net.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Питання звучало так: "РНБО практично замінив собою прокуратуру, суд і слідство. Фактично, 20 людей, більшість яких зараз лояльні до вас, зараз вирішують, хто ворог в Україні, а хто ні. Чомусь немає серед "ворогів" вашого давнього друга Іллі Павлюка. Питання наступне: де зупиниться Володимир Зеленський і чи не буде в найбільшій країні Східної Європи нового авторитарного режиму?"

Президент заявив, що в РНБО він "виконує свої конституційні обов'язки – і не з якоюсь купкою людей: до РНБО входять всі інституції, як правоохоронці, так і Кабмін, прем'єр, глава Верховної Ради, інституція президента України. Всі!"

"Це не диктатура і не монархія, там всі представлені. І деякі з них не голосують за санкції проти пана Медведчука", – уточнив президент і додав, що "це їхня думка і їхнє рішення".

Читайте також: "Це швидке реагування": Єрмак про те, як приймаються рішення щодо санкцій

За словами Зеленського, на засіданнях РНБО вони обговорюють питання, доводять один одному, а потім голосують.

"Загальна відповідальність. Відповідальність кожного. Я готовий відповідати за те, що ми там робимо. Вважаю, що захищаю сьогодні Україну", – резюмував він.

Евгений Пилипенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини