RU

Вся надія на Китай: в Криму не вистачає педагогів у вишах

08.09.2017, 12:21
Вся надія на Китай: в Криму не вистачає педагогів у вишах - Фото
Фото: скріншот відео

У так званому Кримському федеральному університеті імені В.І.Вернадського очікують поповнення викладацького складу за рахунок двох фахівців з Китаю. Про це повідомляють Крим. Реалії.

Китайські педагоги, як очікується, будуть викладати для студентів академії, які навчаються на спеціальності "Китайська мова та література, англійська мова".

"Зараз даній спеціальності навчаються 11 осіб, 10 з яких на бюджетній основі. Заняття проводять носії мови. Перший рік студенти практикували мову з педагогами з Тайваню - Сен Чень та Чі Юй. З 2016 року в академії викладає Сун Чже з міста Шеньян, КНР. У цьому навчальному році очікується прибуття ще двох педагогів з Китаю", - зазначив директор ГПА КФУ Олександр Глузман.

Актуальність цього напрямку керівництво академії пояснює активізацією міжнародного співробітництва сусідньої Росії з Китаєм.

Росія окупувала Автономну республіку Крим у 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ було введено економічні санкції. За проведення Москвою так званих виборів за участю Криму в 2016-му році парламент України визнав Держдуму РФ нелегітимною.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини