RU

ВСУ суду не потрібно впливати на Конституцію, - заступник голови

15.03.2013, 12:55
ВСУ суду не потрібно  впливати на Конституцію, - заступник голови - Фото
Ярослав Романюк
Верховний суд України (ВСУ) не повинен мати права законодавчої ініціативи, сказав сьогодні в ході форуму Правосуддя в Україні: реалії та перспективи перший заступник голови ВСУ Ярослав Романюк.

Романюк нагадав, що зараз в Конституційній асамблеї розглядається можливість надання Верховному суду права законодавчої ініціативи. "Судова влада повинна бути арбітром між законодавчою і виконавчою владою. Законодавча ініціатива і проходження законопроекту через парламент за своєю природою є політичним процесом, який передбачає досягнення політичних домовленостей. Таким чином, ВСУ буде втягнутий у політичну боротьбу. Це неприпустимо", - зазначив Романюк, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ

Романюк наголосив, що єдина держава, де Верховний суд має законодавчу ініціативу - це Росія, Україна від цього відмовилася в 1996 році.

Нагадаємо, раніше спікер Верховної Ради Володимир Рибак заявив, що потрібно поставити питання про включення ЗСУ до переліку суб'єктів, які  можуть пропонувати зміни до Конституції.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини