ВСУ отримали нового командувача Десантно-штурмових військ: хто це

21.08.2019, 11:08
ВСУ отримали нового командувача Десантно-штурмових військ: хто це - Фото
Євген Мойсюк (фото - прес-служба Генштабу)

Євген Мойсюк відомий висловами "Косово та Ірак в порівнянні з війною на сході - дрібниці" і "навчання має бути складнішим за реальний бій"

Замість обраного народним депутатом за списком партії Євросолідарність Михайла Забродського командувачем Десантно-штурмових військ Збройних Сил України призначено генерал-майора Євгена Мойсюка з позивним "Призер". Про це у себе в Facebook повідомив глава Міноборони Степан Полторак.

"Він неодноразово виявляв героїзм і мужність при захисті територіальної цілісності України, тому впевнений: його досвід дозволить розвивати та зміцнювати потенціал ДШВ", - зазначив міністр.

Полторак подякував Забродському - також бойовому генералу - за службу.

"За результатами проведення позачергових виборів народних депутатів України <...> Забродський прикомандирований до Верховної Ради. Щиро бажаю звершень вже на іншій ниві - законодавчій", - зазначив він.

  • Мойсюк народився 7 жовтня 1979 року в Чернівцях.
  • У 2004-2005 роках він служив у складі українського миротворчого контингенту в Іраку, з жовтня 2008-го по квітень 2009-го - у Косово.
  • З березня 2014 року - командир 25-ї повітряно-десантної бригади, з грудня того ж року керував обороною Донецького аеропорту.
  • 5 грудня 2018-го йому присвоєно звання генерал-майора. На той момент генералом ЗСУ вперше став військовий, який починав війну комбатом.
  • 14 серпня 2014 року за особисту мужність та героїзм на війні нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня, 10 жовтня 2015-го - орденом Богдана Хмельницького II ступеня.

"Ви мені розкажіть про "тилового"... Я знаю "Призера", на той момент комбрига 81-ої, з яким спав в одному підвалі в Водяному. Це січень 15-го, ДАП. Я знаю, сам знаю, як він сідав в "мотолигу" і гнав до терміналу аеропорту за пораненими ", - писав про Мойсюка наприкінці 2018 року помічник глави Міноборони Юрій Бірюков.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии