RU

Встановлено особу судді, за рішенням якої розганяли Майдан

08.07.2014, 13:50
Встановлено особу судді, за рішенням якої розганяли Майдан - Фото
9deeab7bdc83e6b01f9a922bc94f6630.jpg


Голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради Геннадій Москаль отримав постанову Печерського районного суду Києва від 9 грудня 2013 року, якою мітингувальникам, політичним партіям і громадським організаціям заборонено проводити акції протесту в центрі Києва.

Саме на цю постанову, яка розглядалася в суді навіть без повідомлення відповідачів, посилалися правоохоронні органи, які із застосуванням сили і зброї жорстоко розганяли акції протесту.

"Це призвело до кривавих протистоянь 19 січня 2014 рроку на вул. Грушевського, 18 лютого - біля Верховної Ради, а 19-20 лютого - на Майдані Незалежності та прилеглих до нього вулицях, під час яких відбулися масові розстріли людей з вогнепальної зброї. Постанову Печерського суду вдалося отримати тільки зараз через Головне управління юстиції Державної виконавчої служби м. Києва, суд неодноразові депутатські звернення про надання копії постанови ігнорував", - повідомив Москаль

Як випливає з постанови, позивачем по справі стала Київська міська державна адміністрація, при цьому прізвище її представника чомусь не вказано. Рішення прийняла суддя Печерського райсуду В.Ю.Горкава, яка до цих пір працює на своїй посаді.

Встановлено особу судді, за рішенням якої розганяли Майдан

Встановлено особу судді, за рішенням якої розганяли Майдан

Встановлено особу судді, за рішенням якої розганяли Майдан

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини