RU

Всі кандидати в президенти подали декларації з помилками

29.01.2019, 15:30
Всі кандидати в президенти подали декларації з помилками - Фото

НАЗК перевірило декларації 23 зареєстрованих кандидатів у президенти й у всіх виявила помилки і неточності. Зокрема деякі з кандидатів не вказали компанії, якими вони володіють. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Там відзначили, що перевіряють декларації протягом трьох календарних днів за процедурою спеціальної перевірки.

Вже перевірені декларації Валентина НаливайченкаІгоря ШевченкаСергія Капліна, Віталія Скоцика, Андрія Садового, Віталія Купрія, Євгена Мураєва, Анатолія Гриценка, Геннадія Балашова, Ольги БогомолецьРомана Насірова, Олександра Шевченка,  Юрія БойкаОлега Ляшка, Іллі Киви, Олександра ВілкулаЮлії ТимошенкоДмитра Добродомова, Руслана Кошулинського, Аркадія КорнацькогоОлександра Мороза, Олександра Данилюка, Ігоря Смешка.

Триває перевірка декларацій Сергія Тарути  і Володимира Зеленського. Сьогодні розпочато перевірку декларації Інни Богословської.

Після перевірки Наливайченко, Шевченко, Каплін, Скоцик, Садовий, Купрій, Балашов, Шевченко, Бойко, Ляшко, Кива, Добродомов, Кошулинський і Данилюк внесли уточнення і виправили помилки в деклараціях.

"У Департаменті перевірки декларацій і моніторингу способу життя НАЗК повідомили, що помилки й неточності було виявлено у всіх перевірених деклараціях", - сказано в повідомленні.

У НАЗК перерахували основні неточності: суб'єкти не вказують кадастрові номери об'єктів нерухомості, відзначають транспортні засоби, які відсутні в реєстрах, або не вказують їх ідентифікаційні номери, не відзначають корпоративні права в підприємствах, які знаходяться в стані припинення, але ще не припинені, або не вказують юридичних осіб, кінцевими бенефіціарними власниками яких вони є.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини