RU

Всеукраїнська рада церков закликала захищати Батьківщину

11.02.2015, 15:15
Всеукраїнська рада церков закликала захищати Батьківщину - Фото
Фото: прес-служба УПЦ КП
Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій звернулася до українців із закликом не залишатися осторонь і взяти участь у захисті Батьківщини, а політиків також просить об'єднати сили для боротьби з корупцією.

"Ми закликаємо віруючих, у відповідності зі своїми релігійними переконаннями і можливостями, брати участь в обороні Батьківщини. Заради спільної перемоги один хай іде в армію, інший нехай посильно працює, допомагаючи армії в якості капелана, волонтера, у госпіталях, нехай допомагає сім'ям військовослужбовців, які постраждали мирним жителям Донбасу і вимушеним переселенцям", - йдеться у зверненні, розміщеному на сайті Ради.

Норми міжнародного права і принципи моралі зневажаються в спробі змусити українців відмовитися від можливості самостійно визначати своє майбутнє, додаються значні зусилля, щоб зруйнувати суверенітет і цілісність України, констатують представники церкви.

"Як глави і представники церков і релігійних організацій України ми намагаємося і будемо робити все, що від нас залежить, для припинення кровопролиття, встановлення міцного миру, подолання ворожнечі між людьми і народами. Разом з тим ми визнаємо право людини і держави захищати себе від агресії, від тих, хто, незаконно взявши в руки зброю, задумав зло, сіючи смерть, горе і сльози на українській землі Донбасу", - йдеться у зверненні.

Також представники церкви і релігійних організацій закликали політиків і державних діячів відкласти протиріччя, об'єднавши сили для захисту Батьківщини, для боротьби з "головним внутрішнім злом" - корупцією, для проведення необхідних економічних і політичних реформ на благо всього українського народу.

"В минулого наш народ не раз зазнавав поразки саме тому, що його керівники сварилися між собою, під час зовнішньої агресії продовжували боротися за владу і повноваження. Уроки історії ми повинні пам'ятати, щоб зараз не допускати колишніх помилок", - наголошується у зверненні.

Нагадаємо, сьогодні президент України Петро Порошенко повідомив, що готовий ввести військовий стан у разі подальшої ескалації збройного протистояння на сході країни.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини