RU

Все керівництво окружкому №194 зникло, - член комісії

05.11.2012, 17:58
Все керівництво окружкому №194 зникло, - член комісії - Фото
ad8c90285f9ceb50ee6a72bae9fe50f0.jpg
Документи по округу №194 (Черкаська область) до Центральної виборчої комісії привезли члени комісії, оскільки голова ОВК, його заступник та секретар зникли.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в паперовому протоколі з округу №194 на місці підписів голови, заступника і секретаря значиться позначка "відсутній". Самі документи в комісію також привезли рядові члени ОВК. Один з них зачитав результати голосування і спробував пояснити ситуацію, що склалася: "Членам окружної комісії №94 міста Черкаси на сьогоднішній день невідомо, де знаходиться голова, заступник, секретар та юрист цієї комісії Починаючи з 29 числа в нашій комісії почали відбуватися цікаві нестандартні ситуації" .

Член ОВК розповів, що 29 жовтня з засідання зник системний адміністратор, не було його і на наступний день. Після того, як дані на сервер ЦВК все ж були введені 1 листопада, комісія почала діяти, не приймаючи підсумковий протокол. "Голова комісії свідомо весь день не зачитувала результати голосування", - стверджує він.

Далі, за словами члена комісії, голову ОВК відвезла швидка допомога, а членам комісії не вдалося з'ясувати, в якій саме медустанові вона знаходиться. "На наступний день, враховуючи, що зникло все керівництво, комісія зібралася і обрала головуючого, який і озвучив результати волевиявлення громадян. Тож у протоколі й зазначено, що місцезнаходження керівництва комісії невідомо. А оскільки керівництва не було досі, було прийнято рішення делегувати членам комісії право транспортувати документи в ЦВК ", - розповів він.

На думку члена окружкому, всі надзвичайні події в комісії відбувалися, щоб зірвати результати голосування. Цього зробити не вдалося, оскільки розрив між кандидатами склав близько 12 тисяч голосів.

Нагадаємо, згідно з даними протоколу, кандидат від ВО Батьківщина Микола Булатецький набрав в окрузі 40,79% голосів, кандидат Валентина Жуковська (самовисування) - 25,29%.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини