"Все Причорномор'я наше". Путін погрожує Україні

19.12.2019, 14:35
Володимир Путін (Фото: Олександр Земляниченко/ЕРА

Президент Росії знову вигадує історичні факти. й називає "дивним" рішення Леніна про створення СРСР

Президент Росії Володимир Путін  заявив, що Причорномор'я є "исконно русской территорией"" і обіцяє "разобраться". Про це він сказав на прес-конференції в Москві.

"В ходе создания Советского Союза исконно русские территории, которые к Украине вообще не имели никакого отношения, все Причерноморье, западные земли российские были переданы Украине со странной формулировкой "для повышения процентного соотношения пролетариата в Украине", потому что Украина была сельская территория", - сказав Путін, говорячи про "вирішенні Леніна" про створення СРСР.

Путін назвав це рішення "дивним" і пообіцяв розібратися: "Это несколько странноватое решение, но оно состоялось. Это все наследие государственного строительства Владимира Ильича Ленина и теперь мы с этим разбираемся".

ДОВІДКА. СРСР був утворений в 1922 році з підписанням відповідного договору. Володимир Ленін був одним з творців і першим керівником Радянського Союзу. З розпадом СРСР в 1991 році Росія неодноразово заявляла, що вважає себе його правонаступницею.

  • 1 вересня прем'єр-міністр Великобританії  Борис Джонсон  записав відеозвернення з нагоди річниці початку Другої світової війни, заявивши, що у вересні 1939 року Польща була "між фашистським молотом і комуністичним ковадлом".

Читайте також: Єльченко: СРСР вигнали з Ліги Націй, Росія йде тим самим шляхом

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні