"Все є в декларації": АП відповіла по справі НАБУ проти Філатова

13.06.2018, 16:59
Олексій Філатов (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Бюро не зверталося до заступника голови АП за будь-якими поясненнями з приводу законності джерел його доходів або активів, стверджують на Банковій

У декларації заступника голови Адміністрації президента Олексія Філатова, поданій ним в НАЗК в березні 2018 року, "вказані всі його доходи і активи, які повинні бути вказані в ній за законом". Так прес-служба АП прокоментувала LIGA.net інформацію про розслідування НАБУ факту можливого незаконного збагачення одного з помічників президента Петра Порошенкоа.

Як стверджують на Банковій, Національне антикорупційне бюро жодного разу не зверталося до Філатова за будь-якими поясненнями з приводу законності джерел його доходів або підстав придбання активів. У відповідь на відповідне звернення НАБУ чиновник надасть "необхідну інформацію з цих питань", йдеться в повідомленні.

Також у Порошенка відзначають, що до призначення на посаду заступника голови АП Філатов 18 років займався приватною юридичною практикою, а доходи, отримані ним до того моменту і підтверджені офіційними даними ДФС, "істотно перевищують сукупну вартість активів, якими він володіє".

Крім того, на Банковій зазначили добровільність подання декларації Філатовим, як і іншими заступниками голови АП.

22 липня 2014 року президент Петро Порошенко підписав указ про призначення Філатова заступником Адміністрації президента. Філатов - адвокат, який спеціалізується на міжнародному та національному арбітражному і судовому процесі, інвестиційних, корпоративних і комерційних суперечках, а також має досвід вирішення спорів в банківській сфері.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам