RU

Всі референдуми на Донбасі поза правовим полем - СКМ

12.05.2014, 13:59
Всі референдуми на Донбасі поза правовим полем - СКМ - Фото
Рінат Ахметов
Про це ЛІГАБізнесІнформ сказала директор з комунікацій Систем Кепітал Менеджмент (СКМ) Наталія Ємченко.

Вона зазначила, що всі чотири референдуми в Донецькій і Луганській областях "проходили поза правовим полем України". "Ми працюємо тільки в рамках українського законодавства і враховувати у своїй роботі будемо тільки його" ​, - підкреслили в СКМ.

Крім того, вона підтвердила, що сепаратисти приходили на заводи групи з вимогою приєднатися до незаконного голосування. "На наші активи, скажімо так, зверталися організатори референдумів. Ми ввічливо просили у них правову базу і оскільки її не було - на цьому розмова зазвичай обривалася", - сказала вона.

Нагадаємо, вчора на Донбасі пройшло відразу чотири незаконних референдуми. Один з них провели проросійські бойовики-сепаратисти . Учасникам "референдуму" дозволяли голосувати без паспорта і кілька разів. "Голосування" і "підрахунок" голосів проходило без незалежних міжнародних спостерігачів.

Світ і влади України відмовилися визнавати результати "референдуму". За даними експертів, в акції сепаратистів взяли участь не більше 10 % жителів регіону. Щоб надати масштабність своєї акції, сепаратисти створювали штучні черги. Наприклад, тільки в Маріуполі, де живе близько 450 тисяч осіб, бойовики відкрили лише чотири ділянки замість 200, які зазвичай відкриваються на виборах. Експерти відзначають, що псевдореферендум не можна вважати навіть соціологічним опитуванням.

Читайте також: Донбас залишився вдома. Референдум сепаратистів провалився

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини