RU

Євросоюз залишив в силі санкції проти Росії

24.10.2014, 18:05
Євросоюз залишив в силі санкції проти Росії - Фото
328f32b1412d422bb69720bbebed4a20.jpg
Саміт Європейського Союзу не прийняв жодних рішень по режиму санкцій відносно Російської Федерації, які залишаються в силі. Про це йдеться в підсумковій заяві саміту ЄС.

"Європейська рада нагадує про попередні рішення ЄС про заборонні заходи. Вона продовжить відстежувати ситуацію в Україні для надання подальших вказівок відповідно до необхідності", - цитує заяву ТАСС.

Саміт ЄС також зробив ряд заяв, закликавши Росію сприяти мирному процесу, керівництво терористичних ДНР і ЛНР - відмовитися від проведення власних виборів і провести вибори за українським законодавством. Крім того, саміт закликав до виконання угоди про припинення вогню і мінських домовленостей.

"Європейська рада вітала Мінський протокол від 5 вересня і Мінський меморандум від 19 вересня як кроки вперед до сталого політичного врегулювання кризи на основі поваги незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Рада очікує від усіх сторін виконання всіх зобов'язань по мінським документам, особливо в частині повного дотримання припинення вогню, організації всеосяжного прикордонного контролю та швидкого проведення виборів у Луганській і Донецькій областях відповідно до українського законодавства", - зазначили лідери ЄС.

"Говорячи про майбутні парламентські вибори 26 жовтня, Рада ЄС підтверджує своє прагнення підтримати Україну в її політичних та економічних реформах, зокрема, в енергетичному секторі, відповідно до зобов'язань, узятих обома сторонами за допомогою угоди про асоціацію", - наголошується в комюніке.

Рада ЄС сподівається на успішне завершення тристоронніх переговорів по газу в форматі Росія-ЄС-Україна. "Європейська Рада вітає прогрес у вирішенні енергетичної кризи в Україні. Рада сподівається на завершення поточних тристоронніх переговорів між Російською Федерацією, Україною та Європейською комісією", - підкреслили лідери ЄС.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини