RU

Євросоюз визначився з датою початку безвізового режиму з Україною

22.05.2017, 13:33
Євросоюз визначився з датою початку безвізового режиму з Україною - Фото
7051b7e72003ec13ad4c9aec4b142598.jpg

Україна викреслена зі списку країн, громадяни яких для перетину кордону Євросоюзу повинні мати візу. Про це йдеться в сьогоднішній публікації офіційного вісника ЄС, який наводить текст закону, що дозволяє безвізовий режим для українців з 11 червня.

"Україна виконала всі вимоги плану дій щодо лібералізації візового режиму..., отже, відповідає критеріям для звільнення її громадян від візових вимог при поїздках на територію держав-членів (ЄС, - ред.)", - йдеться в документі.

Через 20 днів (починаючи відсьогодні) українці зможуть їздити до Євросоюзу без печаток у паспортах.

Натисніть, щоб збільшити:

Євросоюз визначився з датою початку безвізового режиму з Україною

Євросоюз визначився з датою початку безвізового режиму з Україною

"Зворотний відлік запущено. Через 20 днів, тобто в ніч з 10 на 11 червня, безвізовий режим запрацює", - відреагував у себе в Facebook президент Петро Порошенко.

6 квітня 2017 року Європарламент проголосував за надання українцям безвізового режиму, а 26 квітня візову лібералізацію з Україною схвалили і посли Євросоюзу (комітет постійних представників ЄС - COREPER).

Українці зможуть в'їжджати без віз до таких країн як Австрія, Бельгія, Болгарія, Німеччина, Греція, Данія, Естонія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія і Швеція.

Жителі ОРДЛО і тимчасово окупованого Криму зможуть скористатися безвізовим режимом без додаткових умов.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини