RU

Євросоюз вивчить ідею відправки поліцейської місії в Україну

19.02.2015, 14:09
Євросоюз вивчить ідею відправки  поліцейської місії в Україну - Фото
Федеріка Могеріні
Про це заявив у четвер в Ризі заступник генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності Мачей Поповський.

"Нам відома ця ініціатива президента України. Але нам потрібно знати більше, повинно бути більше ясності. Будь-яка участь ЄС має ґрунтуватися на чіткому мандаті, на принципах обговорення серед країн-членів. Високий представник ЄС (Федеріка Могеріні) проаналізує цю пропозицію і обговорить її з країнами-членами", - розповів Поповський.

Він зазначив, що пріоритетом ЄС залишається підтримка в імплементації Мінських домовленостей. "Цей процес вже триває. Ми збираємося забезпечити місію ОБСЄ броньованими автомобілями. Ми також надаємо ОБСЄ супутникові знімки та іншу необхідну допомогу", - зазначив високопоставлений дипломат.

Представник Європейської служби зовнішньої діяльності також нагадав, що в даний час в Україні діє громадянська консультативна місія ЄС з реформування і розвитку правоохоронної системи.

Нагадаємо, раніше на засіданні РНБО було прийнято рішення запросити в Україну поліцейську місію ЄС у зв'язку з "хронічним" порушенням Росією угод і домовленостей. Офіційний запит доручено розробити Міністерству оборони та Міністерству закордонних справ України.

Джерело: Укрінформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини