RU

Євросоюз висунув Україні три однаково важливі умови, - Фюле

25.06.2013, 13:03
Євросоюз висунув Україні три однаково важливі умови, - Фюле - Фото
Штефан Фюле (фото - ЕРА)
Комісар ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле заявляє, що всі критерії, окреслені Радою закордонних справ ЄС у грудні минулого року для підписання Угоди про асоціацію з Україною, є однаково важливими. Про це Фюле заявив на прес-конференції в Люксембурзі після завершення засідання Ради співробітництва Україна-ЄС.

"Немає менш важливого або більш важливого. Є три важливих речі", - сказав він, зазначивши, що мова йде про реформи виборчого законодавства, вирішення проблеми вибіркового правосуддя, а також продовження реформ в рамках порядку денного асоціації, передає
УНІАН.

"І ми ставимося з однаковою важливістю до всіх реформ", - сказав Фюле. Він також зазначив, що під час засідання Ради співробітництва сторони не робили оцінок того, що вже було зроблено, а сфокусували увагу на тому, що ще потрібно зробити до вільнюського саміту Східного партнерства, запланованого на 28-29 листопада.

Нагадаємо, Україна і ЄС почали переговори про угоду про асоціацію в 2007 році, а про зону вільної торгівлі, яка є складовою угоди про асоціацію, - в 2008 році. Наприкінці 2011 року сторони заявили про завершення переговорів, а 30 березня 2012 року парафували угоду. 10 грудня 2012 р. Рада закордонних справ ЄС прийняла висновок по Україні, в якому зауважила, що готова підписати угоду про асоціацію з Україною до вільнюського саміту Східного партнерства, запланованого на кінець листопада цього року, за умови прогресу України в питаннях зміни виборчого законодавства, вирішення проблеми вибіркового правосуддя і продовження реформ в рамках порядку денного асоціації.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини