Євросоюз стверджує, що ніколи не погрожував бойкотом Євро-2012

Євросоюз стверджує, що ніколи не погрожував бойкотом Євро-2012 - Фото
Штефан Фюле. Фото - EPA
22.05.2012, 14:38

За словами Штефана Фюле, якщо хтось із комісарів ЄС вирішив відмовитися від відвідування футбольних матчів, то це їхнє персональне рішення

Європейський Союз ніколи не заявляв про бойкот Чемпіонату з футболу Євро-2012, і комісари керуються особистим бажанням при вирішенні, чи відвідувати Україну. Про це в кінці дебатів по Україні в Європарламенті заявив єврокомісар Штефан Фюле.

Як повідомляє Українська правда, Фюле наголосив: "У комісії та Раді ЄС ми ніколи не використовували слово "бойкот".

"Президент Баррозу (президент Єврокомісії, - ред.) не має наміру відвідувати Україну, щоб побувати на Євро-2012, його думка розділили інші колеги. Прийміть до відома, що комісари беруть участь в ньому за особистим, а не професійним бажанням", - додав він.

"Це не бойкот. І ми сподіваємося, що Євро-2012 буде мати великий успіх", - сказав Фюле.

Нагадаємо, Європарламент сьогодні розгляне українське питання й ухвалить резолюцію по Україні. Таке рішення було прийнято на конференції президентів у минулий вівторок. Питання на порядку денному було внесено за прискореною процедурою. Очікується, що текст резолюції буде жорстким, в ньому знайде відображення і дискусія з Євро-2012.

На попередньому засіданні Ради ЄС в Брюсселі жодна з країн Європейського Союзу не запропонувала бойкотувати Чемпіонат Європи з футболу  в Україні. Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон констатувала, що ніяке офіційне рішення не прийнято.
Популярне