RU

Євросоюз стурбований ситуацією в українських судах

19.12.2011, 16:25
Євросоюз стурбований ситуацією в українських судах - Фото
Голова Ради ЄС Херман ван Ромпей (на фото праворуч) прикладом заангажованості суду вважає справу Тимошенко (фото - president.gov.ua)
Європейський Союз стурбований заполітизованістю українських судів. Про це сьогодні на саміті Україна-ЄС заявив президент Ради ЄС Херман ван Ромпей.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, зокрема, Херман ван Ромпей наголосив: "Наша стурбованість пов'язана з певною заполітизованістю судової системи в Україні. Свідченням цього є справа Тимошенко".

Крім того, європейський політик зазначив, що мова також йде про свободу слова в Україні і свободу зборів. За його словами, ці принципи мають вирішальне значення в зближенні України з ЄС та для подальшого розвитку країни як конкурентоспроможної і динамічної.

Херман ван Ромпей зазначив, що в цьому контексті дуже важливо проведення майбутніх парламентських виборів відповідно до демократичних стандартів.

Нагадаємо, сьогодні в Києві проходить саміт Україна-ЄС. Пленарна частина заходу була затримана на кілька годин. Весь цей час за закритими дверима проходила зустріч Януковича з головою Європейської Ради Херманом ван Ромпеєм і головою Європейської Комісії Жозе Мануелем Баррозу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини