RU

Євросоюз схвалив місцеві вибори, які пройшли в Україні

27.10.2015, 14:17
Євросоюз схвалив місцеві вибори, які пройшли в Україні - Фото
Фото: europa.eu
Після минулорічних президентських і парламентських виборів місцеві вибори в Україні стали черговим важливим кроком на шляху до консолідації демократичного управління країною. Про це йдеться в заяві офіційного представника Європейської служби зовнішньополітичної діяльності (ЄСЗД) на сайті організації.

"Як наголошується в попередньому звіті Бюро з демократичних інститутів і прав людини / ОБСЄ, вибори були конкурентними, більш-менш добре організованими, а ході кампанії в цілому дотримувався демократичний процес", - сказано в прес-релізі.

Проте, підкреслили в ЕСВД, необхідно докласти "додаткові зусилля" для подальшого розширення законності та суспільної довіри до виборчого процесу.

Читайте також: Всі екзитполи по Україні: мери і партії

"Спостерігачі відзначили, що у вибори проходили в умовах складної політичної, економічної, гуманітарної обстановки. У зв'язку з тим, що РФ анексувала Кримський півострів, а частину території Донецької та Луганської областей захопили незаконні збройні формування, не змогли проголосувати понад 5 млн осіб", - вказується в повідомленні Брюсселя.

Також у заяві офпреда ЄС говориться, що в Маріуполі, Красноармійську та Сватове "з міркувань безпеки" проведення виборів "було неможливо", і що в цих містах вони повинні бути проведені в першочерговому порядку, щоб забезпечити громадянам право голосу.

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні пройшли місцеві вибори при явці 46,62%. Кількість несистемних порушень склала близько 1500 випадків.

Читайте також: Вибори пройшли добре, але є недоліки - ПАРЄ

ідписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини