RU

На саміт Україна-ЄС обов'язково винесуть питання Тимошенко

23.01.2013, 11:33
На саміт Україна-ЄС обов'язково винесуть питання Тимошенко - Фото
Ян Томбінський
"Саміт Україна-ЄС, який пройде 25 лютого - це звичайний елемент в діалозі Євросоюзу з іншими країнами. Він не призначений спеціально для того, щоб обговорювати питання, які стосуються Юлії Тимошенко та інших справ виборчого правосуддя. Однак це питання буде обговорюватися на саміті, тому що без вирішення проблеми виборчого правосуддя неможливо просунутися вперед у відносинах між Україною та ЄС ", - розповів голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський в інтерв'ю Інтерфакс-Україна..

Він нагадав, що про цю проблему неодноразово вже говорили представники різних інституцій ЄС і називали вирішення питань, пов'язаних з виборчим правосуддям, однією з передумов для подальшого розвитку відносин між Україною та ЄС.

За словами посла, ЄС сподівається, що спостережна місія Європейського парламенту, до якої входять колишній президент ЄП Пет Кокс і екс-президент Польщі Олександр Квасьнєвський, зможе посприяти вирішенню цієї проблеми.

"Ми дуже сподіваємося, що разом українська та європейська сторони зможуть вирішити це питання. Головний месидж, який буде зроблений під час саміту Україна-ЄС, що європейський інструментарій - це найкращий спосіб для використання потенціалу країни", - розповів Томбінський.

Як відомо, раніше українська і європейська сторони визначили датою проведення саміту 25 лютого поточного року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини