RU

Євросоюз посилює правила огляду авіапасажирів, які прилітають

17.10.2014, 16:24
Євросоюз посилює правила огляду  авіапасажирів, які прилітають - Фото
Фото: ЕРА
Країни-члени Євросоюзу пообіцяли посилити заходи контролю з метою своєчасного виявлення випадків захворювання лихоманкою Ебола і розробити спільний підхід до боротьби зі смертельним вірусом в пунктах в'їзду і виїзду.

Міністри охорони здоров'я 28 країн-членів ЄС, які зібралися на екстрену нараду в Брюсселі, щоб обговорити кризу, пов'язану з Ебола, заявили про намір посилити контроль в аеропортах і піддавати більш ретельному огляду пасажирів, що прибувають з трьох найбільш постраждалих від Еболи країн - Гвінеї, Сьєрра-Леоне та Ліберії.

Вони також прийняли рішення забезпечити ефективнішу координацію заходів контролю та обміну інформацією між пунктами в'їзду в країни ЄС, особливо в аеропортах і морських портах. У Великобританії недавно було встановлено нові правила огляду пасажирів в аеропортах. У Франції аналогічні правила починають діяти в найближчу суботу.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, жертвами вірусу Ебола вже стали приблизно 4,5 тисячі осіб. Кількість  інфікованих становить майже 9 тисяч осіб. ВООЗ відзначає, що якщо ситуація буде розвиватися за найгіршим сценарієм, до грудня кількість інфікованих щотижня буде збільшуватися на 10 тисяч осіб.

Більшість хворих - жителі країн Західної Африки, однак кілька випадків вже зареєстровано в Європі і США. В четвер 16 жовтня пасажири рейсу авіакомпанії Air France були ізольовані в аеропорту Мадрида, після того як надійшли повідомлення про те, що один з пасажирів, який прилетів з Нігерії, страждає від високої температури і ознобу. Цього пасажира доставили в одну з лікарень Мадриду для більш ретельного огляду.

Джерело: Голос Америки

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини