RU

Євросоюз оприлюднив список росіян, які потрапили під санкції

29.04.2014, 11:18
Євросоюз оприлюднив список росіян, які потрапили під санкції - Фото
012c1bd2d4010ced9447c2cd7e6b5fe7.jpg

Європейський Союз оголосив список з 15 осіб, що підпадають під дію санкцій ЄС у зв'язку з порушенням Росією територіальної цілісності України. Відповідне рішення Ради ЄС опубліковано сьогодні в Офіційному журналі ЄС.

У список включені: віце-прем'єр-міністр Росії Дмитро Козак, відповідальний за спостереження за інтеграцією Криму; постійний представник президента Росії в Криму Олег Белавенцев; міністр у справах Криму Олег Савельєв; виконуючий обов'язки міського голови Севастополя Сергій Меняйло; член Ради Федерації від Криму Ольга Коватіді; заступник голови Держдуми Росії, відповідальна за законодавче супроводження інтеграції Криму Людмила Швецова; заступник голови Держдуми Росії, відповідальний за законодавче супроводження інтеграції Криму Сергій Неверов; директор Головного розвідувального управління Ігор Сергун; начальник Генерального штабу Збройних сил Росії Валерій Герасимов; лідер "луганської оборони" Герман Прокопів; один з лідерів сепаратистської групи "армія південного сходу" Валерій Болотов; глава Донецької республіки Андрій Пургин; один з лідерів Донецької народної республіки Денис Пушилін; один з лідерів Народної міліції Донбасу Сергій Циплаков і співробітник ГРУ Росії Ігор Стрєлков.

Санкції у вигляді заборони на в'їзд до ЄС і заморожування активів набули чинності з моменту публікації списку.

Європейський Союз ввів перші санкції проти 21 російського та українського чиновника 17 березня, на наступний день після проведення незаконного референдуму про приєднання Криму до Росії, невизнаного Європейським Союзом. 21 березня список чиновників, які підпадають під дію санкцій, був розширений на 12 осіб
.

На
сьогодні загальна кількість осіб, яким заборонено в'їзд до ЄС і чиї активи в Європі мають бути заморожені у зв'язку з загрозою територіальній цілісності України, складає 48 осіб.

Джерело
: ЄС-плюс

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини