RU

Євросоюз не готовий до запуску 3-го етапу санкцій проти РФ - ЗМІ

19.06.2014, 11:17
Євросоюз не готовий до запуску 3-го етапу санкцій проти РФ - ЗМІ - Фото
0bb5186b6fff0c2d78ed773d267b8720.jpg
Проект рішення Ради міністрів закордонних справ ЄС, який буде затверджено в понеділок, 23 червня, пройшов узгодження комітетом постійних представників країн-членів ЄС в Брюсселі. Всупереч очікуванням, документ не містить відомостей про запуск третього етапу санкцій відносно Російської Федерації, повідомляє  Європейська правда з посиланням на обізнане джерело в європейських органах влади.

За словами співрозмовника видання, у документі також не передбачені технічні заходи для підготовки до запуску санкцій на вищому рівні рішенням саміту ЄС.

Глави держав і урядів Євросоюзу мають зустрітися 26 червня в бельгійському місті Іпре і обговорюватимуть, зокрема, українську кризу.

Інформацію про те, що ЄС поки не готовий до введення третього етапу санкцій, також підтвердив співрозмовник видання в українському МЗС.

Як відомо, ЄС ще в березні ввів так званий "другий етап" санкцій - блокування рахунків і активів окремих осіб і підприємств. Цей список з тих пір неодноразово розширювався. Найбільш дієвим вважається "третій етап" - введення обмежень щодо окремих секторів економіки РФ. Тим часом, в ЄС немає консенсусу з приводу доцільності посилення санкцій. Триває обговорення можливості введення санкцій проти тих секторів економіки РФ, які є найменш чутливими для європейських країн.

Нагадаємо, голова Європейської ради Херман Ван Ромпей  на початку квітня заявив про підготовку третього етапу санкцій проти Росії, дії якої "загрожують миру і безпеці на європейському континенті".

Читайте також: Великобританія хоче прискорити третій етап санкцій проти Росії

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини