RU

Євросоюз має ввести санкції проти Януковича, - чоловік Тимошенко

02.03.2012, 11:03
Євросоюз має ввести санкції проти Януковича, - чоловік Тимошенко - Фото
Юлія та Олександр Тимошенки (фото - blog.tymoshenko.ua)
Чоловік екс-прем'єра України Юлії Тимошенко Олександр Тимошенко, який отримав політичний притулок у Чехії, наполягає на персональних санкціях міжнародного співтовариства щодо президента Віктора Януковича. Про це він заявив в інтерв'ю журналу Фокус.

"Кілька тижнів, що минули після прийняття жорсткої резолюції ПАРЄ, показали, що керівництво країни не має наміру звертати увагу на цей документ, навіть незважаючи на те, що для України він має обов'язковий міжнародно-правовий характер", - підкреслив чоловік екс-прем'єра.

У цьому плані, за його словами, показово заяву депутата з фракції Партії регіонів Вадима Колесніченка. "Він прямо сказав: "Що стосується резолюцій ПАРЄ - нам це фіолетово. Нехай в Європі спочатку декриміналізують статті із зловживання службовим становищем, тоді й поговоримо ". Цю думку, судячи з подальшими після резолюції діями, цілком розділяє влада", - зазначив Олександр Тимошенко.

За його словами, "потрібні персональні санкції проти Януковича, ключових політичних та економічних фігур з його оточення, керівників Адміністрації президента, Кабінету міністрів, Партії регіонів, суддів та правоохоронців, які виконують політичні замовлення з придушення прав громадян, переслідування опозиційних політиків".

Він уточнив, що  йдеться про заборону на в'їзд до ЄС, заморожування рахунків, різних активів, що належать зазначеним особам безпосередньо або під прикриттям найближчих родичів або підставних юридичних і фізичних осіб.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини