RU

Євросоюз готовий підписати асоціацію з Україною 21 березня

17.03.2014, 17:26
Євросоюз готовий підписати асоціацію з Україною 21 березня - Фото
Фото: ЕРА
Європейський Союз заявив про готовність підписати політичну частину угоди про асоціацію з Україною 21 березня цього року. Про це йдеться у висновках, схвалених сьогодні на засіданні Ради закордонних справ ЄС у Брюсселі.

"Рада вітає пропозицію Єврокомісії про тимчасову відміну митних зборів на український експорт до ЄС і сподівається на швидке схвалення цього рішення. Вона також очікує підписання політичних положень угоди про асоціацію 21 березня в Брюсселі, і підтверджує свої зобов'язання просуватися до підписання та укладення залишаються частин угоди, які, спільно з політичними положеннями, є єдиним інструментом", - написано у висновках Ради ЄС.

У висновках також зазначається готовність ЄС надати серйозну фінансову підтримку Україні для забезпечення економічної та фінансової стабілізації.

Крім того, у висновках підтверджується готовність сприяти забезпеченню енергетичної незалежності України шляхом диверсифікації джерел поставок, посилення енерегоеффектівності, а також створення необхідних сполучних мереж для поставки енергоресурсів з країнами ЄС.

Нагадаємо, сьогодні міністри закордонних справ ЄС обговорили ситуацію в Криму і прийняли рішення ввести санкції проти 21 українського і російського чиновника у відповідь на референдум, проведений 16 березня і визнаний лише Росією і Сирією.

Джерело: ЄС-плюс

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини