RU

Євросоюз глибоко розчарований рішенням суду по касації Тимошенко

29.08.2012, 14:33
Євросоюз глибоко розчарований рішенням суду по касації Тимошенко - Фото
814c77c25acc6f7eb578d81074a0273a.jpg

Європейський Союз глибоко розчарований у зв'язку з прийнятим рішення по касації екс-прем'єра Юлії Тимошенко у "газовій справі".

"Ми з жалем відзначили рішення Вищого спеціалізованого суду України. Ми глибоко розчаровані наслідками поточної ситуації, коли два важливих лідера опозиції не зможуть взяти участь в майбутніх парламентських виборах, коли суд не поважає міжнародні стандарти щодо справедливого, прозорого процесу", - заявив у середу в Брюсселі представник Європейської комісії Майкл Манн, передає
Інтерфакс-Україна.

Він знову відзначив "важливість для української влади зробити конкретні кроки, щоб вирішити системні проблеми судової системи, а також виборчого правосуддя, включаючи справи Тимошенко, Луценка та інших", а також не допускати повторення подібних ситуацій у майбутньому.

"Ми також зі стурбованістю відзначили новий вирок щодо Луценка. Ми будемо продовжувати пильно стежити за розвитком ситуації, пов'язаної зі справах щодо Тимошенко, Луценка та інших", - сказав Манн.

Нагадаємо, сьогодні колегія суддів Вищого спеціалізованого суду відхилила касаційну скаргу адвокатів Юлії Тимошенко на вирок Печерського суду і Апеляційного суду у газовій справі. Судді дійшли висновку, що обидві інстанції зробили правильні висновки про доведення провини Тимошенко в скоєнні інкримінованого їй злочину.

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини