RU

Євросоюз чекає від України "приємного сюрпризу" по Тимошенко

30.08.2013, 17:53
Євросоюз чекає від України
Ян Томбінський

Глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський заявив, що в Брюсселі чекають від української влади "приємного сюрпризу" у справі Юлії Тимошенко, - пише Кореспондент.

Торкаючись питання, чи помітив Томбінський за дев'ять місяців, проведених в Україні, прогрес у вирішенні ключових завдань, які Київ повинен виконати до саміту у Вільнюсі, де очікується підписання угоди про асоціацію, політик зазначив: "Моя оцінка минулих місяців - час не було використано в повній мірі, з урахуванням того, чого очікували від України, що повинно було бути зроблено для підписання угоди про асоціацію".

За його словами, вибори в жовтні 2012 року дозволили сформувати більшість, яка підтримує підписання угоди та проєвропейську стратегію розвитку України в цілому. "Але якби мені потрібно було перерахувати всі офіційні дії, всі законодавчі досягнення та інституційні зміни, що відбулися за цей період, то їх виявилося б менше, ніж я очікував, коли починав працювати", - зазначив він.


Водночас Томбінський заявив, що залишається оптимістом. України ще є трохи часу. Потрібно використовувати його максимально ефективно, щоб провести судову реформу, змінити виборче законодавство і вирішити ще одне питання, найбільш політичне з усіх, - відносно долі колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко", - заявив він.

"Амністія
Юрія Луценка дала надію, що ми на правильному шляху. І я сподіваюся, незабаром ми отримаємо такий же приємний сюрприз по Тимошенко. Діалог між представниками ЄС і українським президентом, українським урядом все ще триває. Україну незабаром у 20-й раз відвідають два уповноважених Європарламенту - і це показує інтенсивність нашого діалогу", - заявив Томбінський.

Досьє на Яна Томбінського

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини