RU

Європейський суд розгляне скаргу Тимошенко невідкладно

20.12.2011, 12:45
Європейський суд розгляне скаргу Тимошенко невідкладно - Фото
2bd9821f9c559ed8140009f26a86f521.jpg
Європейський cуд з прав людини (ЄСПЛ) 14 грудня 2011 року прийняв рішення невідкладно розглянути скаргу екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко на її утримання під вартою.

"Суд прийняв рішення надати пріоритет 1 зверненню "Тимошенко проти України (скарга N49872/11)", зважаючи на серйозність і чутливість висунутих звинувачень", - говориться в прес-релізі суду, оприлюдненому в понеділок, передає Інтерфакс-Україна.

У документі зазначається, що скарга українського екс-прем'єра надійшла до суду 10 серпня нинішнього року. "Вона стверджує, зокрема: що її кримінальне переслідування і затримання були політично мотивовані; що не було юридичного обґрунтування законності її утримання в Київському СІЗО номер 13, і що умови її утримання незадовільні, не надається необхідна при її численних проблемах зі здоров'ям медична допомога. Вона посилається головним чином на статті 3 (заборона тортур), 5 (право на свободу та особисту недоторканність) і 18 (межі використання обмежень щодо прав) Європейської конвенції з прав людини", - зазначають в ЄСПЛ.

При цьому в прес-релізі наголошується, що український уряд було повідомлено про надходження до ЄСПЛ відповідної скарги, при цьому до нього було прохання взяти це питання на контроль.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини