RU

Європейський суд призначив слухання по Луценку на 17 квітня

20.02.2012, 10:49
Європейський суд призначив слухання по Луценку на 17 квітня - Фото
Юрій Луценко. Фото - www.nso.org.ua
Європейський суд з прав людини призначив публічні слухання у справі екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка.

Як повідомляє прес-служба Народної самооборони, представники екс-міністра в Європейському суді Ігор Фомін і Валентина Теличенко отримали повідомлення суду про призначення публічних слухань у справі "Луценко проти України" на 17 квітня 2012 року.

За їхніми словами, у відкритому режимі суд буде досліджувати законність затримання та арешту заявника, а також - використання системи правосуддя проти Луценка з метою усунення його від політичного життя в Україні й недопущення до парламентських виборів 2012 року.

"На публічні слухання поставлено два питання - про незаконність арешту Юрія Луценка та про наявність політичних мотивів змісту Юрія Віталійовича під вартою", - зазначив Фомін.

"Суд надзвичайно вимогливий до доказів, на основі яких виносить рішення. Але з огляду на те, що Парламентська асамблея Ради Європи нещодавно ухвалила резолюцію, якою визнала політичний характер переслідування опозиціонерів, я впевнений, що ми зможемо це довести і Європейському суду", - додав Фомін.

Нагадаємо, заяву екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка до Європейського суду було подано в січні 2011 року. Суд встановив режим пріоритетного розгляду справи. Уряд України у своїх запереченнях, поданих до суду, наполягав на законності арешту Луценка й заперечував будь-які політичні мотиви.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини