RU

Європейський суд прийняв скаргу Тимошенко

16.12.2011, 16:56
Європейський суд прийняв скаргу Тимошенко - Фото
Фото: прес-служба БЮТ
Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду скаргу екс-прем'єра Юлії Тимошенко про порушення норм Європейської конвенції з прав людини під час притягнення її до кримінальної відповідальності.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на поінформоване джерело в Україні, Європейський суд "вирішив вважати скаргу Тимошенко прийнятною і надав їй статусу пріоритетної, а також задовольнив клопотання Тимошенко про прискорений розгляд і зобов'язав уряд України дати свої коментарі до 22 березня 2012 року".

Цю інформацію кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ підтвердив один з адвокатів Тимошенко Юрій Сухов. "Я знаю, що Європейський суд зареєстрував скаргу, привласнив їй номер, і тепер, згідно з процедурою, звернувся до України, і Україна повинна дати свої пояснення щодо цієї скарги", - сказав він.

Нагадаємо, 11 жовтня Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до семи років позбавлення волі. Як тільки суддя Родіон Кірєєв зачитав вирок, Тимошенко сказала присутнім в залі: "Я переконана, що Європейський суд скасує неправосудне рішення".

Однак Європейський суд з прав людини не зможе скасувати судовий вирок: його завдання - розглянути справу в рамках дотримання положень Конвенції про захист прав людини і визначити, чи порушила держава Україна прийняті на себе зобов'язання щодо захисту прав людини, чи отримувала Тимошенко належний захист, чи було дотримано рівність сторін у доказах, чи була розумно застосована міра утримання під вартою.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини